תיאטרון היסטורי וסיורים מומחזים

תיאטרון היסטורי בקיסריה

התיאטרון ההיסטורי של ויהי מתמחה ביצירה וביצוע של סיורים מומחזים והפקות תיאטרון באתרים היסטוריים, מוזיאונים ואתרי מורשת. תיאטרון חי באתר היסטורי הופך את הסיור במקום לחוויה ייחודית ובלתי נשכחת.

מעוניינים לשלב סיור מומחז באתרכם? מחפשים רעיון מקורי ומיוחד ליום גיבוש של החברה, טיול משפחות, סיור בר מצווה או כל אירוע משפחתי אחר?
צרו עמנו קשר >>

בין לקוחותינו: מיני ישראל, רשות הטבע והגנים – הגנים הלאומיים: שמורת החולה, גן לאומי קיסריה, מגידו, נחל תנינים, נחל שניר, ברעם, חצור, נחל עיון, חוות משמר הכרמל. הרובע היהודי ירושלים, הגן הארכיאולוגי ירושלים, פארק נאות קדומים, צה"ל, משרד החינוך, 'גשר – פרוייקטים חינוכיים', חידון התנ"ך לנוער, הטלויזיה החינוכית, תנועת מבראשית, הקרן למורשת הכותל המערבי.

For information in English, click here

לקריאת המלצות ומכתבי תודה >>

תיאטרון היסטורי – מופע איכותי עם סיפור אמיתי

תיאטרון היסטורי בברעםתיאטרון היסטורי מנחיל ידע וערכים על ידי הפיכת הלימוד לחוויה מרתקת ומלאת חיים. אנו מספרים את סיפור העם והארץ דרך אמנות התיאטרון ומפיחים רוח חיים בסיפורי המקומות, האישים והערכים שבהם נתברכה ארץ ישראל.

התיאטרון ההיסטורי של ויהי קם מתוך שילוב של אהבת הארץ ואהבת התיאטרון. אנו מחברים בצורה מושלמת בין אמנות התיאטרון ובין הקניית ידע היסטורי וערכי. אנו שומרים תמיד על הקשר בין האירועים ההיסטוריים למציאות העכשווית ויוצרים תיאטרון חי, משעשע ומרגש. זהו תיאטרון היסטורי ואקטואלי כאחד, היוצר דיאלוג עם הקהל.

תיאטרון היסטורי – מסע בזמן אמת

דמויות תקופתיות אותנטיות יוצרות הזדהות עם תכני הסיור ומוסיפות לו עומק. באמצעות סיפורן, מאירות הדמויות את האישים, האירועים והערכים אשר השפיעו על חייהן ומאפשרות לצופים לחוות את ההיסטוריה בצורה חיה, דרך עיניהם של האנשים אשר חוו אותה בעצמם.

איכות ומקצוענות

ההשקעה באיכות היצירה האמנותית, בעומק התחקיר, במעצבים ושחקנים מהשורה הראשונה ובהפעלה השוטפת של האירועים באתר, הופכת את התיאטרון ההיסטורי לייחודי מסוגו ולטוב ביותר בישראל. אנו פועלים בכל רחבי הארץ, ומנוסים בעבודה עם קהלים שונים, במסגרות שונות ובמגוון שפות.

לצפייה בסיור מומחז בשמורת החולה:

לצפייה בסרטונים נוספים >>