תיאטרון לילדים

'ויהי תיאטרון לילדים' פועל מתוך ההבנה כי ילדינו הם הנכס התרבותי שלנו. 'ויהי תיאטרון לילדים' מפתח חשיבה ערכית, מחנך לתרבות, אמנות ויצירתיות ומגיש יצירה אמנותית מלאת אהבה ודמיון, אשר תורמת להתפתחות הילדים ומכבדת את הקהל הצעיר.
אנו מציעים מבחר הצגות המותאמות לכל אירוע, וכן סדנאות משחק ותיאטרון לילדים.

מעוניינים בהצגת תיאטרון לילדים? מחפשים סדנה מעשירה לילדכם? צרו עימנו קשר >>
לקריאת המלצות ומכתבי תודה לתיאטרון הילדים >>

מבחר הצגות תיאטרון לילדים של ויהי

אנו מציגים מגוון רחב של הצגות ילדים. להלן שלוש הצגות לדוגמה:

איפה שוֹני?

תיאטרון לילדים: איפה שונישוֹני נכנס בהפתעה לחייו של אריאל ונעלם יום אחד באותה הפתאומיות שבה הופיע, כשהוא משאיר אחריו חותם ומזכרת שלא ימחו לעולם. אריאל יוצא לחפש אחריו ומגלה בדרך את עצמו ואת עצמתו. "איפה שוני?" נולדה מהילדים ונכתבה למען הילדים, מתוך כבוד לתפיסת העולם שלהם. ההצגה מציתה את דמיונם של הצופים ולוקחת אותם למסע קסום בארצות דמיוניות. המסע לחיפוש שוני הוא מסע אל חברות, נאמנות, סובלנות, הקשבה ואכפתיות, ויותר מכל אל כוחו של הדמיון.
מתאים לגילאי 4-7 | קהל: עד 80 צופים | אורך ההצגה: 50 דקות כולל הפעלה.

קולומבוס ומאיה נסיכת השוקולד

תיאטרון לילדים: קולומבוס ומאיה נסיכת השוקולדבשנת 1492, במהלך הפלגתו המפורסמת של כריסטופר קולומבוס לאמריקה, הוא נתקל בפרי שמעולם לא ראה. היה זה פרי הקקאו, ומשהביא אותו עימו בחזרה לספרד נתגלתה הדרך לייצר ממנו את הממתק האהוב ביותר בעולם. ההצגה היא אגדה היסטורית המבוססת על מסעו האמיתי של קולומבוס ועל הרפתקאותיו, ומגוללת את סיפור גילויו של פרי הקקאו דרך מפגש מופלא עם מאיה נסיכת השוקולד. זוהי הצגה על חברות, קבלת השונה והכרתו, ועל חלומות שמתגשמים. ההצגה חושפת את הצופים הצעירים לערכים של מסירות, אמונה בדרכך ועזרה לזולת, ו.. איך בעצם מכינים שוקולד?
מתאים לגילאי 4-7 | קהל: עד 80 צופים | אורך ההצגה: 50 דקות כולל הפעלה.

סיפורים מארץ סין

תיאטרון לילדים: סיפורים מארץ סיןסדרת הצגות "סיפור-איפור" המשלבות הפעלה, איפור וסיפור. ההצגות מפגישות את הצופים עם התרבות הסינית, תוך חיבור לערכים אנושיים כלל עולמיים. כל אחת מההצגות הינה משל מקסים שמעביר לילדים בצורה חווייתית ונהדרת ערכים של טוב לב, נדיבות, נאמנות, יושר, עזרה לזולת וחברות אמיתית.
כל הצגה יכולה להתקיים בנפרד, או כחלק מרצף מפגשים.
מתאים לגילאי 4-7 | קהל: עד 80 צופים | אורך ההצגה: 50 דקות כולל הפעלה.

הצגות נוספות: תפוח שביעות הרצון; מוריד הגשם; הצגות לשבת.


מעוניינים להזמין הצגת תיאטרון לילדים? מחפשים סדנה מעשירה ומהנה לילדכם?
צרו עימנו קשר >>